Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.11.2019 18:40:57 

Bullterier Timík  a Sorbík

BULÍKOV... společné venčení..

  27. 1. 2010  =  VŠECHNY BULÍKOVI JSOU FOTOGRAFICKY ZAZNAMENÁNY  A JSOU ULOŽENY V ALBU NA RAJČETI...očíslované podle toho jak šli za sebou.

  A TO ZDE:   http://timous.rajce.idnes.cz  

   Poslední bulíkov se konal  zatím 19.12.  2009

  Další plánujeme na    20. 2. 2010    opět za kostelem v Mostě.Sraz je podmíněný počasím,samozřejmě,oznámíme změny pře SMS,email bo novinkami na webu.

Bulíkov 4. 


      VE   ZNAMENÍ   ,,MLÁĎAT"..13.9. 2008
                        (MOST)
        Tak jsme se konečně zase dočkali toho dne,kdy se opět konalo naše bullíčí dostaveníčko za kostelem.Počasí od rána neslibovalo  žádné parno a tak jsme se všichni divili,jak se krásně vyjasnilo a sluníčko snad ani na chilku nezalezlo,až později odpoledne,a to bylo na cestě se uložit.
 A jelikož se dostavilo tolik mláďat jak psích,tak lidských,napadlo mně,že bych mohla tento článek věnovat jim.
    Od Pavlínky a Martina,kteří sebou dovezli Kačenčiny děti minimimina bulíků malého Tomíka a Kukínu,a od Ály malá Roxy,kolem kterých se každý motal,protože je chtěl pomuchlat a někteří snad i odvézt domů.
 Děti z nich byli taky nadšení,ale mylslím,že jako děti jsme tam byli všichni,protože  šišlal tam na ty mrňata každý:-))
 Šárinka z Loun  a  chlapeček od bílého bulíčka  Vince , se pejskům tak věnovali,že nám jen několikrát zatrnulo,když se káceli pod tíhou a rychlostí bulíku k zemi.Proto dnes sem vložím jen fotky dětí a mimin a ostatní budou na albu RAJČETI.
.
  Šárka s malou Roxy


  Kukína                                                                                                                     Roxy
Malá Roxy ,Tomík a Dennynka
Vinci a malým páníčkem,Roxy,Akim a Roky

Šárinka s Helenkou..
Lucka s Kukínou
 A tímto všem také děkuji za účast a hlavně za perfektní chování pejsků..
PS:To by vážně bulvár zíral. Bulíkov 3.
SPOLEČNÉ VENČENÍ 27.7. 2008 (Most)

Dnes jsme se opět setkali s našimi kamarády bulíčky na společném venčení,které jsme si domluvili již během minulého měsíce.Mi bulíci jsme se moc těšili,protože jsme věděli,že za kostelem se hezky proběhneme a vyřádíme s holkama a klukama a jejich páníkama.
Panička se snažila objedant počasí,který by se nám bulíkům líbilo,ale moc se jí to nepodařilo.Krásně svítilo sluníčko a nám bylo dost teplo.Ještě,že je tam ten rybníček,tam jsme se chodili ovlažovat.
Bulíčků se sešlo hodně přijela i pěkná nohatá holka z Teplic Orinka.To jsme všichni koukali :-))
Z Teplic taky přijeli bulíčci Akim a Trix ,s páníčky a z Loun přijel poprvé na venčení s námi i bulík Many(Mamut,nebo Mikelangelo OF Centerbury).Taky jako vždy přijela teta Lucka se strejdou Míšou a dovezli sebou holky Helenku a Baxinku,z Chomutova přijel bráška Timíka Arnie s Léňou a s Péťou,a bulinka Bulinka se svými páníčky a jejich odvážnými dětmi.
Z Mostu jsem byli mi dva a bulinka Denynka.
Mrknout se na nás přišla teta Míša s Hynkem od Annie,holka chudina má angínu,tak nemohla přijít,ale prý nás všechny moc pozdravuje.Taky přišli lidičky,se na nás jen podívat.
Nemohla přijet teta Pavlína s Kačenkou a malýma holkama,protože měli hodně práce a Kimík taky s paničkou , zvelebuje  si své nové bydliště,tak přijede určitě příště,nebo so'lo :-)).
U kostela bylo dnes opravdu moc hezky,ale to určitě uvidíte i na fotečkách,které panička Renča nafotila.Doufáme,že se zase brzy sejdeme a budeme spolu vyvádět jako dnes :-DDD.

:-DDBaxinka
:-DDDDHodná holka Helenka
:-)) Trix a Akim
:-))))))) Many
:-DDDDDTimík
:-DDDDDDareček
:-DDDDDBulinka
:-DDDDDOri
:-DDDDD Denynka
:-)))))))) Arnie

No pár momentek ,více jich bude na albu na rajčátku http://timous.rajce.idnes.cz ,kde se můžete pokochat z fotek.
A to nejsme ještě všici :-))
U vody nám bylo dobře :-DDDD

Timík s Denynkou :-)
Na muchlání byla fronta :-)))))
Baxinka se chladí na bažině..:-)
Pan a paní Kešnerovi :-))Přišli nás pomuchlat.:-))
Dareček se rozhlíží :-))
Ukázky poslušnosti páníčků..DÁŠ????
Páníčkové od Annienky Hynek a Míša , podrželi alespoň Tima,když Annie je nemocná:-( Ale příště určitě příjde :-))).
A ty ostatní fotečky na Timíkovo albu.pááááá u dalšího venčení.....................................
Bulíkov 2.
= SPOLEČNÉ VENČENÍ č.2 20. 4. 2008 (Most)
To jsme se opět takhle hezky na rychlo (týden předem ,asi) s kamarádama bulíkama domluvili,že se spolu opět vyvenčíme a postavili jsme páníčky hnedle,před hotovou věc.
Panička Renča napsala oznámení,že se Bulíkov 2. koná, opět za kosltelem v Mostě a kdy(ještě,že mě tak poslouchá)do NOVINEK.A čekali jsme kdo nám dá vědět,že se snámi tedy společně vyvenčí.
Napsala teta Pavlína s Kačenkou,teta Lucka s Kimíkem z Teplic,teta Lucka a strejda Míša s Baxinkou a taky Růženka a Olínek nám dali vědět,že se k nám přidají.
Z Chomutova nám napsala malá Bulinka s rodinou,že se s námi také chce vyvenčit.Také jsme čekali,jestli se k nám alespoň na chvilku přidá krásný buldočí kluk Jack.Byli jsme rádi,že máme nové kámoše a kámošky na vyřádění a tak jsme se těšili, až nastane den ,,D".,tedy ,,B".Páníčkové stále povídali něco o počasí,a že nemusí pálit sluníčko,že to snad nedělá někomu dobře,ale že by rádi,kdyby nepršelo a nebylo bláto(moc).To nevím,proč takové starosti.Nám je spolu dobře i když padají trakaře.A takovou přednášku o rýmě, už jsem taky slyšel několikrát.:-)))
Tak jsme se ráno v neděli vzbudili a koukali pořád z okna a měli jsme radost,protože opravdu ,počasí nám přálo.Sice byla mlha,ale teplo a jakž takž sucho.
Něco před druhou hodinou jsme naskákali s Darečekem do našeho náklaďáku na bulíky a tradáááá .......ke kostelu.
No jo,z dálky už jsme viděli nějaký bulíčí mrně,jak pobíhá sem a tam.To ta malá Bulinka,moc hezká a šikovná holka.Darečkovi se líbila hned jak ji zblejsknul.Taky ho páníček musel neustále držet,protože by malou asi převálcoval.Prototže váhový rozdíl, byl vážně dost velký a nemusela by venčení přežít Bulinka celá.Bulinka si sebou přivezla páníčky i s dětmi(malými)to jsou odvážně děti.Nejvíc se líbili děti, uličnici Růžence,která se chtěla neustále s nimi líbat a tak se muselo hlídat,aby dětem neudělala Růža monokla,jako to provedla nedávno mojí paničce.kdy odjela z venčení s monclem:-))
Sešli jsme se tam docela pěkná banda.
Ale hodně nám tam také chyběl můj bráška Arnie,čímž ho moc a moc zdravíme a přejeme hodně štěstíčka při rekonvalescenci po operaci.A na koho jsme mysleli také hodně,byla bulinka Matylda,která určitě chyběla ne jen mě:-((.
Užili jsme si venčení jak se patří,hezky se nám potom spinkalo a byl od nás klid.Páníčkové měli určitě radost,že si konečně v klidu doma vypijí kafíčko:-)))))
Taky aby jste věděli ,panička fotila jako blázen,všechno co se myhlo(paparazi)a na výsledek focení se můžete podívat na ,,RAJČETI",nebo i tady na pár vybraných foteček a vložených portrétů nových kamarádů.
Budeme rádi,až se opět domluví další venčení a proženeme se zase, po moc příjemném okolí se zátiším s kostelem.

OLINEK TIMÍK

KIMÍK RŮŽENKA
KAČENKA

BULINKA


BAXINKA DAREČEK


O foteku s Jacke,jsme bohužel přišli,tak se pokusíme vysondovat,jestli nebyl někdo šikovnější:-)))

Největší loudilové Bulíkova:-)))

Láska???

Malý stádečko bullíků:-))

Aerobic ///

Olinek nevěděl ,kterou holku dřív balit....

Nakonec si vybral Kačenku...


Bulíkov 1.=SPOLEČNÉ VENČENÍ č.1 16.9 2007(Most)Takže první venčení,které se konalo v městě Mostě za kostelem v moc pěkném prostředí se nám moc líbilo a doufáme,že ne jen nám.
Pejskové to zvládli a i chování bylo OK.na to,že se většina viděla poprvé,ale mi víme,že bulíčkové jsou kamarádský pesani a tak to vše dopadlo na výbornou.
Kluci se na první pohled zamilovali do holek a tak bylo stále veselo,jen bulinky asi měli co dělat,by je pesani neutahali.
Pejsků se sešlo 9 kousků.6 bulíků normálních a 3 minískovky holky.Bylo to fajn a super a pomalu zjišťuji,že si asi nebudeme pamatovat všechna jména.No uvidíme,pošleme sondy do světa a budem vědět později.
Mimo našich plašanů,Tima a Darečka také přijel Timíkovo bráška z CHomutova Arnie s páníčkama.Z Loun přijela Matylda s kamarádkou minískou,na její jmeno musíme přijít.Potom taky dorazil moc pěkný kluk Ozzy,trykolorek,macik a fešák.Od nás z Mostu přišla kamoška Růženka a dvě krásný minibulí holky zlatá a trikolorní.Jestli v tom mam lidi bordel,tak mi to srovnejte.Jsou to malé myšičky a já si ty jména fakt nepamatuji.Omlouvám se.Díky.
Tímto zdravíme nemocného kamaráda Qvidouška a přejeme brzké uzdravení,protože je možné,že se sraz bude brzy opakovat,protože nám se fakt líbil.


Tak taková nádhera je to..

Asi tam nejsou všichni pesani,ale doplníme postupně ....nebojte
A teď se kochtejte.Pesani byli váně úžasný a myslím,že jsme si to užili všichni.Holky bulinky měli opravdu pevné nervy(obdivuji)protože já bych asi na každýhotoho pubertu pěkně vylítla.Jsou to zlatíčka.
ZA NÍ......

BÍLÁ A ZELENÁ?

KUDY KAM

BRÁCHOVÉ... POTKALI SE V MOSTĚ

MALÁ****

A NEPLAVTE DOPROSTŘEDKA DĚCKA!!RŮŽENKA,TIMÍK A ARNIE*

VO CO DÉÉÉ KUCÍÍÍÍ?

POZOR*** PANIČKA MÁ NĚCO DOBRÉHO?

JÁ TĚ SAMOU LÁSKOU .....

A VŠICHNI ZA MATYLDOU JO?????

NA TÝ LOUCE ZELENÝ....

HONEM,HONEM!

CO MÁTE ZAJÍMAVÉHO?DAREK,ARNIE,MATYLDA A RŮŽA**

HRA BAREV

JAKO DOSTIHY
TAKY MALÁ..

KRÁSNÁ MINÍSKOVÁ HOLKA ++ KAČENKA

NO KOMENT

LOUDÍKOVÉ

TO JE CHUMEL

POHODA

DAREČEK OTRAVA NEDÁ POKOJ

RŮŽENKA(SAMBA LULU HAMENTASHEN ) O' ,O' ,O' ****

OZZY S KAČENKOU

OZZY

KRASAVEC OZZYDOLE U RYBNÍKA ROSTE KAPRADÍ,ŽE KOMÁŘI NÁS ŠTÍPOU TO NÁM NEVADÍ!!!
POČKEJ BRÁCHO...

NÁLETY NA KAPSY PÁNÍČKŮ,JE JEDNO,ŽE PANÍČKŮ JINÝCH PEJSKŮ...:-))))


BRÁCHOVÉ TIMÍK A ARNIE TO JSKOU KLUCI,JAKO BUCI...

MATYLDO CO TO PIJEŠ?MI CHCEME TAKY....

JŮ,TO JE HEZKÝÝÝÝÝÝÝ....

PANIČKA A PÁNÍČEK ARNIEHO ,BY MĚLI DOMA VESELO,KDYBY SI ARNIE VZAL DOMŮ NEVĚSTU MATYLDU:-)))

ARNIE V LÁZNÍCH???

TO JE NÁROČNÝ DEN..NIKDO UŽ NEMŮŽE BĚHAT,ALE VŠICHNI BY CHTĚLI...


ZA MATYLDOU..VENČENÍ 23.3 2008 o,,Velikonoční neděli "Kostel......Timík s bráškou Arniem +++ prostě loudivý bráchové :-))

Dareček ,Růženka ,Arnie ,a v zádu Timík........


Frajer Oliver ........Plavení prasátek.Timíkovi se to asi moc nelíbí.Tedy nevíme,proč tam vůbec lezl...asi davová mánie ,či co????


A ještě jednou průzkumníci :-))))))))))))Tim,Arnie a Dareček


ARNIE FEŠÁK.........


RŮŽENKA(Kdysy bílá ):-)))))))))))))))))


DAREČEK S RŮŽENKOU SI HRAJÍ.........


Táhla babka ,táhl dědek.................


TOPlist