Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.11.2019 18:40:57 

Bullterier Timík  a Sorbík

Výpravy a výlety

Výpravy a výlety...

Jelikož jsme rodina,která má ráda všechno živé,moc nee,pavouky,ale jinak sneseme,všechno.Cestujeme po koutech naší republiky ať na cesty za výstavami,nebo různé výlety po krásách našich lesů ,hradů a měst.
Všude,kde jsme byli,bylo fajn.Postupně vložíme fotografie,určitě se Vám tu na stránkách bude líbit.
MŠENO 2008 
      Sraz bulíčků z ,,Celého světa"

 
Panička už nám dlouho slibovala,že se potkáme se svými kamarády,které známe jen z internetu.A tak domluvila s páníčkama od ostatních bulíčích kamarádů a hodná  teta Vedndula zamluvila chatky v táboře ve Mšenu v rekreačním středisku Sever.
 Když jsme přijeli do tábora,všichni měli skoro už jeden prožitý den v táboře za sebou a tak většina bulíčků spinkala po náročné tůře.(Viděli jsme některé až druhý den ráno:-)) )
Ubytovali jsme se v chatce a šli jsme se přivítat s páníčkama a bulíčkama.
Večer jsme seděli u táboráku a povídali si o všem co nás napadlo.Já, Timík jsem šel spinkat mezi prvními,nějak mě ten čerstvý vzduch zmohl.
 V noci byla pěkná ziminka, tak jsem zalezl k paničce do spacáku a spinkal až do rána s ní v teplíčku.Hezky jsem se natáhl ve spacáku a udělal jsem si pohodlíčko,v noci k nám přišel i Dareček,panička mu udělala místečko a zachumlala ho taky do dek, k nám.Spinkali jsme až do rána a vůbec se nám nechtělo vstávat,jak se nám krásně spinkalo,ale panička vstala a mi jsme s páníčkem taky vylezli ze spacáků a šli obhlédnout  tábor a vyvenčit se.
 V táboře se  nám líbilo a tak jsme se pěkně vyřádili před chatkami a prohlídli si různé zákoutí za chatkami a  pokukovali jsme po kočičkách,kterých tam bylo ...asi hodně.Ale mi jsme si jich nevšímali,bylo tam plno jiných zajímavých věcí.
 Dopoledne jsme lenošili na prahu chatky a povídali si a čekali, až se všichni probudí,protože se dlouho sedělo prý u ohně,a bulíci jak ,je známo nechají své páníky ,pěkně vyspinkat do růžova:-)) .No a taky jsme některé vůbec neviděli v  den příjezdu,takže se čekalo,jestli tam vůbec jsou:-).
 Takže když se konečně objevil i mazlíček Matýsek a Agáta ,přijeli rodiče tety Lucky od Lexi a Balu,vyrazili jsme všichni na prochajdu o které se nám vůbec nesnilo.
 Okolí je tak nádherné,že jsme nevěděli,kam dříve koukat a kdo měl foťák ,nevěděl co dříve fotit.Ale určitě si každý nasbíral spoustu krásných vzpomínek,obzvláště  z terénních tras a jejich překonávání :-),kdy myslím, šlo občas i o holý bulíčí život.A nebylo to jednou,věřte mi,nebo nevěřte.Ale když se zeptáte kteréhokoli bulíčka,nebo i nohaté  Lexinky,tak mi dá za pravdu.
I tak to bylo krásné strávení společných chvilek a jsme rádi,že jsme všechny,které jsme ještě nepoznali osobně,mohli pomazlit a páníčkům podat packy.
Fotečky na kterých jsme (obzvláště ty ze skal)jsou hodně vzácné,protože si s nimi všichni dali vélikou práci:-).
 A tu malá prezentace všech zúčastněných..pesanů a jejich páníků.
 Vendula s Ginuškou                                                                                       Adélka s Agátou
                                                           
Věrka s Thájou                                                                                                   Lucka s Lexinkou
                                                            Olda s Barčou                                                                                           Lenka s Matýskem
                                                                                                                                 
 Šárka  s její uličník                                     ...............................................Artuš
Bára s minískem Venouškem  Renata se mnou s Timíkem                                                                     Páníček Honza s Darečkem
                                                           
Dále s tetou Luckou byl Tomáš,ale nám se ho nepodařilo vyfotit pořádně s pejskem,tak na dalších fotečkách na rajčeti určitě bude:-)))))( omlouváme se)

  http://timous.rajce.idnes.cz
  http://semi 123.rajce.idnes.cz  = zde jsou fotečky od tatínka Lucky.

A ještě na rajčátku Ginušky a Venduly.Také na rajčátku Věrky a bulíčích holek.A na webových stránkách Báry a Matýska a Artuše.A určitě i Lucky .
           

,,,,Jak jsme hledali Mosteckou přehradu :-))"
To už v loni jsme se strejdou Lojzou a jeho dětmi,hledali přehradu o které jsme se dozvěděli a našli jsme ji na mapě.
Na obrázku byla plná vody a tak jsme se vydali na výlet opět do Krušných hor za města až do lesů a tam jsme se toulali a hleda a a marně.
Letos panička s páníkem koukali do map opět a řekli si,že se pojedeme mrknout tam jako loni ,i když vůbec nepočítali s tím,že nějakou přehradu ještě budou hledat:-))
Jeli do lesů na vesnici Klíny, zastavili auto a vyrazili jsme do lesa.
Šli jsme cestou i necestou,potokama,to se nám ,bulíkům líbí a pro změnu jsme si řekli,že půjdeme po modré značce.Co myslíte,že jsme našli.Koukněte sami.To je opravdu pěkné místo.

Toto jsme potkali cestou,motalo se nám to pod nohama,nebo mi jsme se motali jim :-)))

První pohled nám vyrazil dech...

Ale voda tam je.....

Na dně přehrady je potůček s můstkem..
A tohle?Je přímo na hrázi.

Hele.

Dareček se nemůže vydívat.

Dolů ale nepůjdem,že ne..?

Zátiší s lampou..

Domu jdeme, ale do kopce.../ne z kopce!
Já si tady odpočinu,jo?Výlet na hrad Český Šternberk v krásném Posázaví.

Do Českého Štrenberka se panička chtěla podívat už dávno,protože to tam zná,jako malá holka tam jezdila k tetě a proto ví,že je tam prostě nádherně a nic moc se tam nezměnilo.
Řeka Sázava pod hradem,je taky krásná a tak se určitě bude líbit i z fotek Vám všem.:-))))) :-)))) Nad řekou ..

Pohled na hrad z parkoviště
Po této stezce se později vydáme...
Děti s bulíkama a s mamkou.
Děti s bulíkama a s taťkou
Obranná ,hlásná a zároveň útočná zeď.Ale má to ale výšku..


A řeka Sázava.... je nádherná..


Výlet do Krušných hor na Horní hrad.

Na výlet na tento hrad jsme se těšili.Vůbec jsme nevěděli,co máme čekat.Když jsme dorazili před bránu hradu,přemýšleli jsme ,jestli se do areálu vůbec smí,protože tam probíhají rekonstrukční práce a vypadá to spíše jako po výbuchu,nežli na prohlídku.
I tak jsme byli mile překvapení.Hrad jsme prošli s páníkama horem,dolem a páníci byli dokonce i na věži,nám se tam moc nechtělo,zůstali jsme dole.
Tento hrad se rozhodli společnými silami dát do hromady dobrovolně lidé,kteří chtějí,aby byl příjemným zpestřením pro turisty a hlavně ,aby úplně nezanikl.
Podívejte na fotky,jestli se Vám budou líbit na albu na rajčeti je foteček více.
:-)
No posuďte,snaží se.....
Hradní vlajky..
Věž a dvoreček:-)))
Jsme si to pěkně užívali,je to příjemné místo.
Hradní kašna,,s rybkama a leknínem.Voda taky byla k pití,jen se k ní musí umět jeden dostat:-)))Viď, Timíku.
Výlet na zříceninu hradu HAZMBURK v Českém středohoří.
T
o jsme ještě neměli Darečka,měl štěstí,asi by měl z tohoto výletu dost smíšené pocity.To si totiž panička a paníček vzpoměli,že pojedem na výlet a to právě na tuto památku.Cesta daleká,ale nechal jsem se překvapit.Když jsme dojeli na místo určení,jsem se na to v autě vychrupkal,tak jsem se nestačil divit.
Pole a pole a na jeho konci něco vysokého.By mě nenapadlo,že polezem nahoru.Ale musím uznat,že přes tu námahu jsem byl mile překvapený a docela se mi tam na hoře líbilo.No řekněte sami,není to krása.Hrad jako zakletý.Ale prý už tam nebydlí žádná strašidla. Škoda...Tak se kochejte.*


Jako ve strašidelné pohádce.....................

A z druhé strany už svítí sluníčko,je to veselejší...........Ani nevím,jak jsem se dostal nahoru,ale byla to fuška,uf,ufffff..Jsem se rozhodl,že víc,se už nepohnu ani 1 centimetr!A basta!Ale zase ten pohled,ta panorámata...krása..Letos jsme vyrazili na výlety,ani nevím,jestli máme všechny zdokumentované.A le krásně bylo na zřícenině Hasištejn na Chomutovsku..
T am je to prostě také moc fajn.....

Historie je krásná věc..Tady někdy, někdo bydlel!!!

Patrně balko'n ne?

Škoda,že jsem nebyl hradním pejskem..

Tak ,tudy jsem se procházkoval,moc hezký lesík.......

Takhle jsme se chladili ve starodávném odvodňovacím kanálu :-))))))))

Mi děti s tatínkem....: -))))))))))

Mi děti s maminkou...: -)))))))
Všichni se tváří nadšeně,že nemusí sedět doma u televizky!!!!! : -))))))))))))))))Z výletu do Mladé Boleslavi. Na výstavu 21.7 2007. Tady se Dareček potkal se svým tatínkem Dokym.A moc jsme byli rádi,že jsme potkali i kamaráda ANDYHO.
Okoukněte,jak bylo krásně.

Ne zrovninka z blízka,ale toto jsou minibulinky paní Jitky Zezulové WILD FÁMY.Prima myšičky, jim říkám.


NĚKOLIK FOTOGRAFIÍ BUKÍČKŮ NEJKRÁSNĚJŠÍCH PEJSKŮ NA SVĚTĚ******
ASI KRÁL...S KORUNKOU NA HLAVINCE.
A toto je Andy,moc hodnej kluk.Mazlící líbací bulíček*****Illan Pajar i toto je pejsek paní Jitky Zezulové.Krásněj kluk(úúúplně zlatej****

A tento pejsek.Zrcadlově zbarvený,jako Timík.Ta příroda ******


Darečkovo tatínek SIREDELLA'S OKEY DOKEY****
Dva a moc pěkní kluci****
Atilla od Sukova****Jako z porcelánu** T IMÍČEK SE VTÍRÁ KDE KOMU.A tady ulovil paničku pejskovi,co se vystavoval ve vedlejším kruhu.****


Kdo nezná?????Toto je bájná hora ŘÍP..**Zde vystoupal praotec Čech a pravil............
Toto je z dáli zřícenina hradu Hazmburk.Myslím,že letos opět tam vystoupáme mi.Dareček tam totiž ještě nebyl.***
Tyto dva pro nás významné body na mapě,jsme potkali cestou z Mladé Boleslavi.Ještě jsme potkali pole se slunečnicí,ale nějak moc se klátili.A si takto : -)))))))))))))))))))))))))


Tak pááá na dalším výletě...*****


Takže ,Vás tu vítáme a musíme se pochlubit krásným druhým umístěním na výstave v Mladé Boleslavi 1.9 2007,kde DAREČEK dostal posudek se známkou VÝBORNÝ 2.Trošku se předváděl a proto mu uteklo umístění lepší nežli dostal.Nevadí,doufáme,že příště bude šikovnější a bude mít více štěstíčka.Přes to víme ,že mu to ve výstavním kruhu opravdu slušelo.Posuďte sami.: -)))))

Dareček VÝBORNÝ 2 :-))))))

SOUPEŘI.. *************Bobby Marso -Bull Výborný 1,CAJC,BOB

Rego' Trojský kůň se umístil na místě třetím.

Nějaké snímky focené kolem a kolem.


Paní posuzovateky moc jim to slušelo a neměli to vůbec lehké.Byl to souboj ve kterém Darečkovi uteklo vítězství o chlup!!
Tomu se říká +relax :-)))před akcí...


Jeden jako druhý,všichni jsou mazlíčkové a nejraději by na klín...

Krásné venčení při prvním podzimním dnu:-)))))
Dnes 23.9 2007 a to krásný první podzimní den,jsme si dali sraz s naší kamarádkou bulinkou Lucinkou,která za námi(ne jen za námi tedy)přijela až z Farncie se svou paničkou a páníčkem,a po setkání jsme se krásně prošli dvouhodinovou procházkou po sadech a loukách.
Moc se nám to líbilo.Na Lucinku jsme se těšili už dlouho a byli jsme mile překvapení,tím,jak Lucinka brala dva otravující pubertální kluky ,jako je Timík a Dareček.A také jsme nevěřili svým očím a uším,jaká je to hodná bulíčí holka,protože panička nám o ní řekla,jaká to bývala dříve dračice a neměla ráda pejsky a lidi.Musíme říci,že v žádném případě, by jsme paničce nevěřili ani slovo, co o Lucince povídala.Protože mi víme!!!že Lucinka je mazlivá bulíčí holka a krásně si s námi hrála,a nikdo by nepoznal,že to někdy bylo jinak.Počasíčko se nám povedlo a tak jsme pěkně pobíhali a bavili se.
Také jsme potkali kravičky a to jsme s Darečkem viděli prvně v životě z takové blízky.Dareček chtěl asi nějakou ulovit paničce do lednice,ten by mezi ně vběhl a pěkně jim taky nadával.Koukali na něj přes plot,co jako po nich chce.Mi s Lucinkou jsme dělali,jako že tam kravičky ani nejsou.
Tak hezky jsme se prošli a máme i pěkné fotečky.Takže můžete i kouknout Vy a poznáte naší novou kamarádku.
Mrkejte.
LUCINKA

LUCINKA HLÍDÁ,NAŠEHO PÁNÍČKA,MUSELA SI NA NĚJ ZVYKNOUT.jE TO POZORNÁ HOLKA.

PUSINKOVÁNÍ S DAREČKEM.TIMÍK NA NĚ DÁVÁ POZOR:-)))
DAREČEK JE PĚKNÝ ČUNÍK!PRÝ BULLTERIER.MYSLÍM ,SPÍŠE PIGTERRIER:-))))))

NO TO JE KOČKA,CO ŘÍKÁTE A JAKÁ BYLA VÉÉÉLIKÁ..............
TO BYL JEJICH TAŤKA........
KRÁSNÝ TELÁTKO....
TAKY PĚKNÝ KOUSCI......
TAK TAM JÁ TEDA NEJDU ,DAREČKU!!!!
ANO,ANO PROSÍM,HLAZENÍ NEJMÉŇE PO 50METRECH A TO CELOU CESTU:-))))))TIMÍK***
KRÁSNĚ SE TA LUCINKA SMĚJE :-)))))))))))
DAREČEK POSÍLÁ ZAMILOVANÉ POHLEDY LUCINCE.ALE LUCINKA VÍ,ŽE JE DAREČEK PĚKNÝ ČÍSLO!!!
MOC HEZKÁ HOLKA JE TO!!! :-)))))

S PANIČKOU RENČOU A S PANIČKOU TEREZKOU.MOC HEZKÁ BULÍČÍ TROJKA!!
VŠICHNI SE SMĚJEME :-O************* DOUFÁME,ŽE SE ZASE BRZY S LUCINKOU UVIDÍME.UŽ TEĎ SE NA NÍ MOC TĚŠÍME JE TO PRIMA KAMARÁDKA..


11.11 2007 v 11.00 hodin,jsme se setkali podle smluvené dohody,za Šparem na louce.Přijela Matylda s paničkou Luckou a mi měli velikou radost,páč Matylda je naše krevní skupina!Moc ji máme rádi a také jsme jí to dávali jak se patří najevo!
Panička nám sice občas(pořád)domlouvala,aby jsme jako nechali tu holku na pokoji,ale to se nedalo,je tak prýmová a krásná.
A jak se s ní dělají lumpárny!Matylda našla krásnou starou botu a chudák si myslela,že budeme chtít taky se za ní honit,jenže mi jsme byli tak paf z ní,že holka nevěděla,co s tou botou sama bude dělat.
Panička nás hezky vyfotila do našeho albíčka,ale nevím,nevím,jak tak pršelo,asi fotky nebudou moc dobré.Ale i tak je to super.Teď už jen vzpomínáme a hajáme v teple.
Byli jsme tak nasáklí vodou z toho deště,že z nás doma tekla na podlahu.
Dareček se šel hezky po příchodu vykoupat a já byl zralý tak do ždímačky.Tak ať se Vám fotečky líbí.
*****TIMÍK+DAREK+MATYLDA.*******

Něco zajímavého jsme našli.........


No jo,krásnou botu.Tu v Lounech nemáme..Povidá Matylda.

Vezmu si jí domu,ano Lucinko paničko?
No počkej holka,ta Ti bude velká....

Nene,je akorát!

Ten sníh tam ani nemusel být,trošku studěl...

Teta Lucinka se dobrovolně nabídla,že nás pochová :-))))))))))))))))))))))Venčení s Bugynkou a se Sárou...


Bugynka hezká holka a ráda se fotí..


A všichni dohromady,to bylo kvarteto.Páníkové si museli dívat pozor na nohy,jak jsme běhali a chtěli brzdit.A brzdili...........jsme!!


Venčení s Matyldou a Baxinkou od tety Lucky a strejdy Míši.
Baxinka se schovává v trávě...

To i Tima donutilo běhat v trávě,jak se natřásal před holkama...
Ale po cestičkách je to jistější,samo,že.......!
Malinká holčička Baxinka. :-))

Malý stádečko bull..................

Hop,hop a letííííímmmmmmmmmm...

Ke startu připravit pozooooor................
Nemáš teto ještě něco dobrýho???

No fakt teto Lucko, Dareček má tak velkou hnátu.............
Drečka chtěji všichni pochovat,že mají potom kýlu,to nevadí :-)))))))))))))))

Dej mi hubana Matyldo,nikdo nekouká :-)))))

Mysím,že koukali........Výlet do Prahy na výstavu pejsků 22.3. 2008

Potkali jsme tetu Vendulku s GiHarinkou,tetu Lucku s krtečkem Andym,tetu Lucku s Kimíkem,malou Sárinku a plno jiných hodných lidí a pejsků.Bylo to fajn a i počasí se nám docela povedlo.Mohlo být o něco tepleji,ale jsme rádi,že nesněžilo a nepršelo.
Takže fotečky si prohlédněte a kochejte se.Krásní pesani............Nejkrásnější na světě.!!
Tak tenhle nemá chybu.Škoda,že má černé bríško,mohl to být krásný SNOOPY.Ale i tak byl fantastickej.


Tak to jsme mi :Timík + Gi Hari + Dareček:-))))
Krasavec Andy krteček mazlivý:-))

Bulík Toník :-))))))))))))))


A tady jsme s paničkou Renčou ,,Timík+Gi Hari+ Daraeček**


Kimík

Taky Kimík šikula na výstavě vysoutěžil titul ,,Výborný 1,CAJC ..."Malinká Sárinka

Sárinka s Darečkem ,,jako dvě kravičky strakatý :-))))))

Gi Harinka s krtečkem Andym(jen vypadají,že si nerozumí):-))

Dokonce vysvitlo i sluníčko a tak toho Gi využila a chytala bronz:-))

No prostě krasavice nej.....................


VÝLET K ŘECE OHŘI DO RYBŇAN.

Timík loudí dobrůtky..
Strejda má voňavou klobásku a provokuje bulíky..:-)))
Dareček si válí svoje anglický šunky :-))
Zjistil konečně po dvou hodinách,že je s nimi v táboře taky malí pudlík Kevin :-)))
Timík nechtěl jet domů,moc se mu tam líbilo.Ani do ody nešel :-))),když zjistil,že mají děti a strejda něco dobrýho..

TOPlist