Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.11.2019 18:40:57 

Bullterier Timík  a Sorbík

DUCKY-DARK WILD FÁMY /DAREČEK

Dareček          *  5.  10.  2006         

   svým rodným  jménem DUCKY-DARK WILD FAMY
 

 Dareček   je hyperaktivní pokud se týká her,ale s jeho druhým rokem se stal velice pohodlný a  nějak moc ho nebaví procházkování, pokud nejde o výlet nebo snad sraz s bulíčky.Je to  hodně dominantní pejsekAle jelikož to o něm víme,nemáme s tím žádné problémy a oba pejskové i tak vycházejí spolu v dobrém.Malé problémy nastívají občas při  mlsání moc dobrých laskomin,které si samozřejmě oba bulíci chrání vlastním tělem :-).  

  Dareček zatím není testovaný,z důvodu jeho bázlivosti u lékaře.Bohužel má veliký strach z jakýchkoli vyšetření.Není na pana doktora nijak zlý,ale projevuje se to hlavně tím,že upadá do strnulého  šoku nebo  naříká a chce utéci(zážitky ze štěněcích dob,kdy mu musel být ustřižen dráp, až do živé části).Občas ,ale  musí Darečka pan doktor vyšetřit a tak nezbývá,nežli ho podržet a doufat,že bude vše OK a že pan doktor přes pláč alespoň něco uslyší.Ano..Dareček je pořádný hromotluk,ale jak dojde na pana doktora je bulínek ubulený a nejradeji by se stratil z ordinace.

 Po tom,co jsme podstoupily  náročné vyšetření  na genetické choroby s Timem na klinice AA VET a zažily s ním veškeré procesy, které byly potřebné vykonat ......rozhodly jsme se,že do doby pokud to nebude nezbytně nutné (zdravotní důvody,úraz  a pod)...... že s Darkem toto vyšetření nepodstoupíme z  výše uvedených důvodů.Jelikož je Darek hodně citlivý pejsek,nechceme jeho povahu nějak poškodit, zbytečnými šoky  a nějak tím více  narušovat důvěru v doktory,kdyby bylo opravdu jednou potřeba se vrhnout na jekýkoli vážný zdravotní  problém. 
                                                                              ÚSPĚCHY Z VÝSTAV :          

               V1,VT,2 x res.CAC,OV,KV.

 

 

 


 

JAK JSEM ROSTL :-))))))))

 

A byl zase o trošku větší...........

Darebáček...


Co se děje v trávě???????

A je to opravdu pejsek????

Ne,je to satelit.....

Provokatér.........


V květnu 2007 to už je pořádný frajer(8.měs)


Už pěkný macík v květnu(8.měs)
Dareček už je taky VELKÝ kluk 5.10 2007 mu bude 1 rok.Má nyní 30kg.Stále je hravý a věčně někoho provokuje.Je to pěkný srandista.

Dareček je moc hezký a líbivý pes.Je to mazlík první kategorie a klidně se bude s každým mazlit a přitom poleze až na hlavu.Kdo se nechce mazlit,má smůlu,musí..***

 


 

1.NAROZENINY

Dareček oslavil 5.10 2007 své první narozeniy. Vyrostl z něj veliký pejsek,který má rád pohodlíčko,papáníčko,co mu chutná,je to veliký mazlík a milovník všech dobrot.Jen to ho občas zmate a pohádá se s Timíkem.
Dareček má rád své psí kamarády a kamarádky.Nejlépe se vydovádí samozřejmě s bulíčky a to s holkama a s Timíkovo bráškou Arniem.
Z Darečka je pořádný macík a doufáme,že se nám ještě trošku dobulíkuje.
Dareček uličník..

A tryskem k vodičce!HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.


No??!Nekouká se, panička jedna!Tak to jí ty piškoty z kapsy ukradnu raz,dva!
Nahřejem se jako ještěrky.Budeme se lesknout.Sluníčko,je nejlepší lék na všechny bolístky.A kožíšek ....sluníčko miluje!

 

Totálně unavený bullterier po vycházce....a co dělá v noci???Když přes den tak krásně spinká?

Frajeřinky................pik pik po'za :-)))))))))))))))))))))))))))))
Dareček má taky sníh moc rád.Jo a ty šikovný jizvy má Dareček ode mne,zkoušel mě zalehnout,tak jsem si to nenechal líbit ,aby mě neudusil,jak na mne lehl,tak jsem se bránil zuby drápy:-))

Ježíšek nám přinesl nové bulánky do pelíšků.Ty se nám tááááák moc líbili.Ježíšek věděl,co si tolik přejeme. :-)))

I NA ZIMNÍM SLUNÍČKU SE RÁDI VYHŘÍVÁME..Se učím vystavovat..............
No a tady čumím na paničku dolu z kopce.....

,,Malý" Dareček..

Postoj
jen tak koukám ,,co máš dobrýho?
To se taky hodí .Láhev s vodičkou.A nepůjčim ji

nikomu.

 


 

23.5. 2009

 Dareček v Litoměřicích dostal ocenění VELMI DOBRÝ 1.Bohužel jeho levý spodní špičák,je píchnutý do horní dásně těsně u předního špičáku a to už není na výbornou.Řekla paní posuzovatelka V.Tichá.

 Jako konkurent byl Darečkovi kamarád Kimík.Ten dostal ocenění VELMI DOBRÝ 2.Paní posuzovatelce je na Juniorském šampionovi nelíbil nedobarvený nosánek:-(.Ale mi víme,že oba kluci jsou nádherní hošani a proto jsou krásní ,ať si říká,kdo chce,co chce   :-).

    Dareček VD 1

Kimík VD 2

 

 

 


2.Oblastní výstava psů v Trimicích 15.6. 2008

V Trmicích jsme strávili další super den.Líbilo se nám tam,a protože Dareček měl ten den veliký úspěch gratulujeme mu a jeho super výsledek vložíme zde do jeho oddělení.
Dareček vysoutěžil ocenění VÝBORNÝ1.
VÝTĚZ TŘÍDY,
OBLASTNÍ VÍTĚZ

Moc se mu to povedlo a ukázal,že není takový janek,jako ho ze sebe dělá.Pan Hořák ho prokouknuj ihned jak ho viděl,takže na jeho vtípky nebylo ani pomyšlení.
 

 


 

Mezinárodní výstava všech plemen pejsků LITOMĚŘICE 2008.

Dereček vybojovaů krásné ocenění VÝBORNÝ 2,res.CAC.
Utkal se s několika nej pejsky v naší republice.V Litoměřicích bylo dnes krásně a moc se nám tam líbilo.Darečkovi se i povedlo krásně ukázat zoubky,asi aby si neudělal ostudu.Je šikovnej a určitě brzy bude alespoň z části,takový frajer jako jeho tatínek.
Fotka z finále...
1.Zinadine Pannonszépe
2.Ducky -Dark WILD FAMY

3.Oliver ROBEZ

 


 

  Národní výstava psů 19.7.  2008   Mladá Boleslav.
 Dareček vybojoval  posouzení  VÝBORNÝ 2.
Soupeř s ním v kruhu se jmenoval Tumba ROBEZ ,zlatý pejsek..
 Dareček byl tento den jako vyměněný,neměl svůj den.Jak jsme na něj zvyklí,že neustále zlobá,byl hodný jen koukal a pozoroval.Mysleli jsme si,že nám ho někdo u vstupu do areálu vyměnil:-)
 Přesto,i když neměl náladu,ukázal panu posuzovateli Petru Broukalovi zoubky a krásně se vystavoval.
          :-)))

TUMBA     ROBEZ                 ---VÝBORNÝ 1
                                                                                        :---)))))                                                   DUCKY-DARK  WILD FÁMY---VÝBORNÝ 2.

 


 


Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav 30.8. 2008

 Dareček vybojoval posudek VÝBORNÝ 2,res.CAC.
S Darečkem byli ještě v kruhu 4 pejskové a pan posuzovatel Řehánek je posoudil takto.
 
Tumba ROBEZ                                                   V1,CAC
Dareček(Ducky -Dark  WILD FÁMY )         V2,res.CAC
Jacob z Čerchovské zahrady                             VD
Olík(Julius Caesar OF CENTERBURY)       VD

                   


 

 

 


Dareček se k nám nastěhoval vloni 1.prosince(2006).Paní Jitka Zezulová nám ho přivezla až z Brna.Takové dálky,tedy,ani nevěděl,jak daleko bude od domova.
No to si dovedete představit,jak jsem koukal,když se objevil u nás.Mylsel jsem prvně,že to je asi jen na chvilku ,jako hlídání,víte!?Ale jsem se spletl.
Chodil jsem za paničkou sem a tam a chtěl jsem jí říct,že nám něco běhá po bytě a leze to všude a hlavně,stále to otravuje mne a ocucává mě,jako bych byl nějaká psí holka,nebo co.Lezl mi do oušek,no prostě všude!!!!Marně jsem dělal oči,to mrně u nás prostě zůstalo.
Jak rostl,pomalu jsme si na sebe zvykali.Jenže,Darek jak byl mimino,ještě se počůrával.Musel jsem vstávat i v noci,chodil jsem paničku budit,že to mimino zase bulí a kňučí a že chce asi čurat a kakat.Když panička vylezla z postele,vyrazila malého dát vyčurinkat,já jsem si šel zase v klidu hajnout do vyhřátého křesílka a do rána jsem už oko neotevřel.
Jo jo,vychovat takové malé čírtě,byla fuška,jen někdy nepochopil,že když chce čůrat na podlahu,že má donést hadr.Já jsem si ho jako malý, teda nosil,já jo!
Z Darečka pomalu vyrostl pořádný macík.No jasně,všechno mi vždycky zblajzl a já musel počkat,na nové.Když jsme měli každý svou misku,musel jsem si ji hlídat a páníkové hlídali Darečka,aby se do mého zase nepustil.
Když už měl prcek půl roku,představte si,měl 20 kilo.Takový kusan!Panička musela rychle psát do Brna,jestli je to normální,že nám tak rychle roste.Já jsem se moc nedivil,vždyť mi všecko vždycky snědl a všude u jídla mě předběhl.Prostě,jedl by,dokud neusne!!A to do teď!!
Pomalu jsme začali jezdit zase na výstavy a ,,malého" Darečka bereme sebou.Začal se také vystavovat,jde mu to skvěle,asi bude větší frajer nežli já.No taky proti němu vypadám jako,, ustřelené kecky" .Darek má dnes 10 měsíců a 29kilo a já mám ve 22měsících 25kg.Ale to nevadí,aspoň se vejdu paničce u televize na klín a nečouhám přes gauč, jako žirafa.
To by jste nevěřili,jaký je to plašan.Normálně na procházkách lítá jako blázen a to klidně do výsoké trávy, až není vůbec vidět,no to já tam jdu,jen když se spletu.Náhodou bych mohl na něco šlápnout a nebo bych se osypal,nějakou vyrážkou.A on lítá a dělá kruhy v trávě,takový,znáte to,jako ufouni.....
Ale v podstatě,i když mi občas leze na nervy,pořád pošťuchuje a nedá pokoj,už jsem si na něj zvykl.Je to chytrý kluk,rád si prohlíží časopisy,hraje si,lítá paničce po posteli(to ho jdu raději zkontrolovat,jestli nědělá neplechu,no a proženu ho párkrát po peřinách,aby jako věděl,že se to nedělá)Darek taky rád papá a má rád psí kamarády a lidičky co je mají.Jen je ještě divoch a každému by nejraději skočil rovnou do náruče!A pejskům se předvádí,jako že on je ten největší frajer.Někdo mu to baští a někdo ne,já už vím své.Neříkejte mu,že to víte,ale on se bojí i malé plácačky na mouchy!Já se jí klíďo postavím,ale mě to hrozí málo kdy,jsem kliďas.
Podle foteček,co panička dostala z CHS kde se Dareček narodil ,bylo stejně hned jasné,že to bude malý ďábel,torpédo a tornádo.Takže,klid u nás jeho nastěhováním právě skončil!Tady bylo Darečkovi 16 dní,tváří se,jako že je anděl,ale nenechte se ošálit.!!!!

No a dále uvidíte,jak ten prcek rostl..


První den u nás 1.12 2006 .Darečka bylo všude plno!!
Konečně to na chvilku usnulo.Vám povím,bylo to něco,pořád ho hlídat,aby něco někde nevyvedl.Nejhodnější byl a je když spinká!!
Sladké miminko..

A to už je někdy kolem Vánoc 2006.Bezva počasí ,krásné sluníčko.**

TOPlist